Prosinec 2010

:D Tak co? :D

25. prosince 2010 v 9:37 | Everlinet |  News

Čauvéés..
Tak vám sem jdu říct,co přines Ježíšek :D
Tkž:
Sapphire
Kylie
MW Bluegrass set
To je z BH všechno (Mě to stačí! :D)

Pak Dotykovej mobil (Ten ještě nemám doma,sekli se na poště,ale mamka mi dala jakože přání,ve kterým mi to všecko napsala a byla tam i fotkáá,jsem zvědavá,doufám že příde v ponděí)
Se ségruší máme hru dohromady...:D
Pak nějakou tu drogérii,pár hadříků..
Náádhernou kabelku černou s kostrama,špendlíkama a řetězama (My style :D)
No a tak dále a tak dále prostě :D

Na Vaše cenky se vrhnu nejspíše během dneška,ale také se mi nechce dřepet na 25 u PC..Zejtra jedeme k Tetě :'( Večer..Já tak hrozně nechci...
No nic..
Oře vám vyfotím až pude foťák ;-))

Vánoční bleskovka ;

24. prosince 2010 v 10:30 | Everlinet |  News
1.Ahooj!
2.Těšíš se na večer,na dárečky a tu atmosféru?
3. A copak dostaneš? (Co chceš nejvíc ;-))
4. Vyber:
Vánoce // Narozeniny
Štědrý den // Silvestr
Vánoční Breyer // Normální Breyer
--
Azhar // Cheveyo
Baxter // Esprit
--
Kylie // Laura
Brenda // Kylie

--
5. Jaký/cí koně/kůň jsou/je na obrázku? Jaký onen kůň/koně mají rok výroby,už se prodává/jí nebo ještě ne ? Líbí se ti a přeješ si je/ho?
?
6. Chceš diplomek,nebo animačku,klikačku? (Vyber si)
7. Co na to? ;-)


(BERU PRVNÍCH 8!)

Zítráá je Štědrý Déén :D♥♥

23. prosince 2010 v 19:04 | Everlinet |  News
Ano Ano,konečně,to všichni víme,žeano? :D
Ikdyž,letos mi přišlo,že to děsně uteklo,ten rok,ani se neohlédnu a už máme zase nový rok.. :D
No nic,na ranchi to letos fakt moc neřeším,stromek budeme mít až dnes,vyhrabu ho :D A dám nějaké maličké dárečky,ale fakt nemám čas,dneska musím zdobit ještě maličkej stromek (živej,v reálu) a zejtra ten 2 metrovej mega xD, fkt to nestíhám.. Myslím,že pro koně bude dosti velký dárek,když přijedou nějací new koně a tak :D Ale ani letos to moc nepřeháním.Příští rok budu chtít pár traďoušů a novinek a pod a pak nejspíš začnu sbírat jen SM a MW,nevím,prostě už mě to tak nebere,protože mě berou jiné věci,i oblečení,Btvs(♥),Spike(♥) a prostě dost jiných věcí.A živí koně jsou pro mě cennější,ikdyž na nich nejezdím ;-) Ale moc se těším na nové koně,co dostanu,jen konstatuju že příští rok chci jen pár koní,nepočítám SM,ty budou asi fákt hodně...♥♥♥♥:D Ale na Tradíčky se těším taky,chci hlavně novinky a pár cennýých :)*♥

Ale dost keců,nějak nemám časík ani náladu (Ikdyž,ta by byla :D) tak padám... ♥♥♥♥♥♥
Zítra tu moc nebudu,nebude časík,ikdyž trošku jo,ale nečekejte že budu nějak extra obíhat,teď přednastavím bleskovku a to je Vše ;-) ♥♥♥

Tak vám přeju....Everlinet (c)
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Prázdninkýý :**

22. prosince 2010 v 16:14 | Everlinet |  News
Achoj :D
Konečně mám odedneška prázdninky :)*
Ve škole,děsné,teda,takové blé :D
Jsem přišla a hned buzerace od kluků..Pak jsme si dali dárky,od Ady jsem dostala Papo Bonitu,je úžasná,děkujuu za ní :-** Nakonci článku foto ;-)
Dál jsem se porvala s jedním klukem,už mě vytáčí těma kecama,nadávkama a podobně,já jsem ho chtěla pořádně proplesknout,on se trošku bránil,ale spíš po mě šmátral než by se semnou rval,ale měla jsem rudý ruce a on hlavu tkž dá se říct že to rvaní bylo :D
Jinak jsem dostala náušničky a podobný maličkosti a blablablá xD
Kromě toho Vánocé se blíží kvapem,mám už dárečky,teda ještě mi zbývá otec,ale to nemam tušení co mu koupím jako :D No,těším se na Sapphirku,doufám že budou i nějaké jiné věci,zbožňuju totiž náušnice,prostě bižůů :))* Kéž by taky nějaké new kalhoty,nebo tričko a tak..Klíďo :))
Tak,mám taky new knížku,včera jsem četla 62 stránek (:D) Ale je jich tam tak 340 :D
Tkž razím pryč,mějte se a těšte se na Vánoce ;-)))*


P.S věci od Lišky,dečky včera přišly,dnes věci od Rosy,holky,mockrát děkuji (I Elen,to přišlo dřííve ;)))

Bonča
Bončá
To je ona :))

Horse Soul - 7.díl..... Sbohem,Acare!

20. prosince 2010 v 15:30 | Everlinet |  Horse Soul
Suzzan ležela v trávě u stromu a ústavičně vzlykala,neuměla si představit svůj život bez Acara,zdálo se jí,že všechno,co miluje se jí ztrácí.
Po chvilce vstala a pomalým krokem šla zpátky,chtěla jít domů,nevěděla,co bude dál,ale tušila,že ten den viděla Acara naposledy,že včerejší hrozivá vyjížďka,byla tou poslední,kterou s ním zažila..Z lesa se vymotala podivuhodně rychle a bez potíží,snad proto,že  jí nezajímalo,jaká bude mít cesta cíl,ale pořád se soustředila na koně,který jí změnil život.
Prošla kolem stáje,z kanceláře uslyšela jak se Lienci s Alicí domlouvá na převozu Acara,rychle popadla tašku,když uslyšela řhání,uvědomila si že je to Acar,šla k boxu se slzami v očích.
,,Acare,pamatuj si,že tě,budu mít vždycky ráda..Navždycky..." Pohladila koně přes lysinku a podrbala ho mezi ušima,naposledy mu dala pusu na pysk a pomalu odešla ze stáje,neměla v plánu tam zůstat déle,kvůli Lienci.Když nasedla na kolo,všimla si že přijíždí jakýsi obrovský vůz,přepravník na koně.
Ne,Acar ne,prosím,ne teď,ne dnes...Ne!
Jako tělo bez duše sesedla z kola a opřela se o něj,když ze stáje vyšla úsměvavá Lienci s Alicí,která vedla Acara,ten byl ale podivně neklidný,nejspíš tušil,že mu začne nový život.
,,Tak přeju hodně zdaru s Acárkem..Je to nadaný a výtečný kůň" Řekla Alice příjemných hlasem.
,,Jistě,Acar je určitě moc nadaný,ale to jméno se k němu příliš nehodí,přejmenuji si ho" Lienci se ušklíbla a vytrhla Alici vodítko,to ale neměla dělat,Acar se vzepjal na zadní a Lienci s Alicí schodil do kaluže vody opodál,přiklusal k Suzzan a nosem jí jemně ňafl do ramene,Suzzan ho obejmula.
Ach Acare,nechci Tě ztratit..
Kůň frkl,obrátil se na Alice s Lienci,které se sbíraly ze země,Lienci se na Suzzan opovržlivě podívala,vzala Acara za ohlávku a hrubě ho odvedla do přívěsu,zabouchla za ním rampu,celá mokrá na Alice ještě hodila nasupený pohled a zmizela v autě.Auto se rozjelo a zmizelo i s Acarem za zatáčkou.
Suzzan zadržovala slzy.
Nenávidím Tě,Alice!Nenávidím! Pomyslela si,rozjela se na kole pryč,slyšela jak na ní Alice omluvně volá.
,,Je mi to líto,Suzzan,ale takovou nabídku jsem....." Víc už Suzzan neslyšela,ale dobře věděla,jak věta skončila....

--pokračování příště--

Kurzíva - Myšlenky

DIZKUSE
-Co se stane s Acarem?
- Co bude teď dělat Suzzan?
Horse Soul ....6.díl....Lienci Firterová

20. prosince 2010 v 15:10 | Everlinet |  Horse Soul
Druhý den ráno šla Suzzan do školy sama,celý den ve třídě byla opuštěná a nikdo si jí nevšímal,pořád musela ale myslet na Acara,díky němuž se včas dostala z lesa ven.Vrtalo ji to celé hlavou a doufala,že Lukas bude brzy v pořádku.Nemohla ale pustit z hlavy ani tu stáj,něco jí tam táhlo znovu,ikdyž věděla,jak je to nebezpečné.

Horse Soul - 5.díl..... Díky Acarovi

19. prosince 2010 v 11:59 | Everlinet |  Horse Soul
Začínala panikařit,zkusila jet ještě dalším směrem,ale marně,nechápala to,chtěla pryč,ale neměla tu možnost.Konečně jí to cvaklo,vyndala si mobil z kapsy,ale na mobilu se objevil varovný nápis vybitá baterie.Suzzan naštvaně mobil zandala do kapsy a sedla si do studené,mokré trávy.Kůň jí věrně následoval a stoupl si před ní,hlavou mával na všechny strany,vzepjal se na zadní.Suzzan věděla,že se jí snaží něco ukázat,vstala a šla k němu,kůň se "sehl" a Suzzan rychle nasedla a chytila se otěží,které ale nechala volné,aby Acar jel,tam kam chce,tušila,že ví jak se dostat pryč z toho lesa.Cválal dál a dál až najednou z lesa bleskurychle vyjeli. ,,Acare!" Podrbala ho za ušima,kůň radostně frkl.
,,Tak,musíme,do stáje" Acar jakoby věděl,co chce a rozjel se zrovna tam.Suzzan se nestačila divit,myslela si,že je Acar něčím vyjímečný,musel být.
U stáje kůň poslušně zastavil,Suzzan slezla a vběhla do kanceláře.
,,Alice!!!! Lukas,je v polorozpadlé stáji v lese,zraněný..Něco musíme udělat"
,,Suzzan uklidni se,co se stalo?!" Překvapená Alice se na ní podívala,posadila ji do křesla.Suzzan ji vše vylíčila.Alice okamžitě vytočila číslo na sanitku a policii.
Když přijeli obě auta,chtěli,aby jim to místo,kde stáj je,ukázala.Suzzan musela jet s nimi v autě,konečně uviděla to místo,policie a nejspíše doktoři vylezli z aut a rozběhli se ke staré stáji,po chvilce z ní Lukase vyvezli.
,,Suzzan! Děkuju Ti"
,,Poděkuj Acarovi,to on mě vyvedl z lesa.."
,,Kdo je Acar?" Tázali se policisté.
,,Kůň..Ten nejlepší kůň na světě" Suzzan úplně zářila,věděla,že Acar je pro ni nadějí,že má opravdového koňského přítele,přítele jako je Lukas,někoho,kdo jí rozumí a byla si jistá,že ji má dokonce i rád jako svou jezdkyni..
,,Aha,to jistě" Policisté s podivným úšklebkem na tváři odjeli a za nimi i sanitka s Lukasem,Suzzan vyhodili doma a ani se jí neptali,jestli chce jít ještě do stáje....

-- pokračování příště --


Horse Soul - 4.díl....Ztracená

19. prosince 2010 v 11:40 | Everlinet |  Horse Soul
Uprostřed jehož stála polorozpadlá stáj,Lukas seskočil ze sedla a koně přivázal u stromu,zvědavě se plížil k staré budově.Suzzan se to ale vůbec nelíbilo.
,,Kam chceš jít prosímtě?!Něco na tebe spadne a co já pak"
,,Suzz nebuď tak vylekaná,vždyť je to jen budova a na rozpadnutí to ještě nevypadá" S úsměvem otevřel rozskřípaná vrata od stáje a vešel dovnitř.Suzzan se o něj bála,vzala Acara,křečovitě sevřela otěže a dovedla ho ke stromu a uvázala.Kůň jakoby cítil blížící se katastrofu a začal vyvádět.
,,Notak,hochu,klid!!" Odvázala ho a chvilku ho prováděla po louce,Acar se uklidnil,tak ho přivázala zpátky.Lukas už delší dobu nevycházel a začínalo se stmívat,opatrně vešla dovnitř.
Stáj byla polorozpadlá,vrátka od jednotlivých boxů byla zrezlá,okna zapavučinovaná.Suzzan z toho lezl mráz po zádech.
,,Luka-si?" Všimla si místnosti nakonci stáje,pomalu se tam vydala,bylo vidět,jak z každým jejím krokem,pod ní podlaha vrzala.
Z místnosti vycházel ledový vzduch,uvědomila si,že tam nejspíš bude přímý přístup vzduchu.Opatrně otevřela dveře,uslyšela ránu,rychle vběhla do místnosti.
,,Auu!" Vykřikl Lukas.Konečně ho viděla,na nohu mu spadl trám ze stropu.Suzzan k němu urychleně skočila.
,,Lukasi!" Snažila se mu trám z nohy sundat,ale marně,ani s ním nepohla..
,,Musím dojet pro pomoc" Zakoktala ve spěchu,vyběhla ze stáje a urychleně nasedla na Acara,pobídla ho do cvalu a řítila se lesem,ale vůbec nevěděla kam jede,byla už tma a na cestu ji svítil jen velký měsíc.
,,Acare,prrr" Zastavila koně a rozhlédla se po širém okolí,všude jen stromy,stromy a stromy.Podívala se na tmavé nebe,kde se objevovaly první hvězdy.
,,Sakra,kudy teď?Nevím ani,kudy bych jela zpátky." Pohladila koně po šíji.
,,Jako bys mi mohl rozumět,Acare..Ale,Lukas to už dlouho nevydrží! A nemůžu  ho tam nechat" Pobídla Acara do kroku,doufala,že alespoň někam dojede,ale zdálo se,že z lesa není úniku,ať jela kamkoli,vždy se objevila na tom samém místě v lese....

-- pokračování příště --

RCH Water Quikly

16. prosince 2010 v 11:34 | Everlinet
Jméno: RCH Water Quikly
Jak mu říkáme: Wáťa,Waty,Quik
ShowName: ..*vymýšlíme*

Pohlaví: hřebec

Rodiče: ××

Hříbata: ××

Věk: 3 let

Stav: 10/10

jak je stabilní: 9/10

Vzácnost:  Annie Oakley Set,myslím že u nás už se neprodává,ale nic moc cennost..
Zaměření: Western

Povaha:
Wátík je hrozně hodný koník,přijel k nám z USA před více jak rokem (List.2009) A byl to spolu se Star Rayem náš první Stablemates ořík :) Water je občas i temperamentní,ale jinak přítulný a poslušný :) Můžete si s ním vyjet klidně i na ohlávce a je v klidu a rozhodně vás nikdy nevykopne ze sedla.Je věrný svému pánovi a respektuje jeho příkazy :)*

..
S dekou od Steeple :)*

RCH Wild Miracle

16. prosince 2010 v 11:23 | Everlinet
Jméno: RCH Wild Miracle
Jak mu říkáme: Wild,Wildík,Miracle

ShowName: ..*vymýšlíme*

Pohlaví: hřebec

Rodiče: ××

Hříbata: RCH Lucky

Věk: 4 let

Stav: 10/10

jak je stabilní: 9/10

Vzácnost: 10/10 originál by Lintith :D

Zaměření: Dostihy

Povaha:
Wildík je temperamentní hřebeček,vhodný i na skoky,ale víc miluje dostihy :))
Sice na to nevypadá,ale je to pěkné číslo,rád se ale projede i v klidu na nějakou vyjížďku.
Občas si vykopne,ale jinak je moc klidný :)*
Na ranchi má jedno hříbě Luckyho a klisnu Buffy :)** <3

..
..


RCH Buffy

15. prosince 2010 v 9:45 | Everlinet
Jméno: RCH Buffy

Jak jí říkáme: Bí,Buffy,Buffynko

ShowName: ..*vymýšlíme*

Pohlaví: klisna

Rodiče: ××

Hříbata: RCH Lucky

Věk: 4 let

Stav: 10/10

jak je stabilní: 9,9/10

Vzácnost: 10/10 originál by Mazel :D

Zaměření: Klisnička na dostihy :))
Povaha:

B je úžasná klisnička,která je skoro moje nejoblíbenější :)* Nádherná hnědka je moc temperamentní,divočejší.Zbožňuje trysk a vyjížďky se svým jezdcem :)
Je hrozně rychlá,nebojácná a moc často se neleká,je tvrdohlavá a hodně ráda vyhrává poháry za dostihy :)) Ráda tráví čas se svým hříbátkem Luckym a hřebcem Wild Miraclem :))
(c) RCH Bí
(c) RCH Bí
=o*

RCH Lady Anne

15. prosince 2010 v 9:23 | Everlinet
Jméno: RCH Lady Anne
Jak ji říkáme: Lady,Anne,Anňulí
ShowName: ..*vymýšlíme*

Pohlaví: klisna

Rodiče: ××

Hříbata: //

Věk: 4 let

Stav: 10/10

jak je stabilní: 9,9/10

Vzácnost: 10/10 originál by Mazel :D

Zaměření:  na Reining
Povaha:
Lady Anne je temperamentní klisnička,vhodná převážně na Reining,ale zbožňuje Western úplně všechny typy :D Miluje svobodu,nesnáší když musí mít sedlo a uzdečku,nejradši by jezdila bez výstroje,ale to bohužel nejde :D Annie ji vodí na dlouhé procházky které Lady přímo zbožňuje.
Ráda si občas někoho vyhodí ze sedla a má s toho fakt ohromnou radost.:D
Přijela k nám také z USA z Floridy,kde se narodila a prý tam s mamkou několik let jezdívala po pláži,pak ji prodali sem :))

Lady Anne (c)
Lady Anne (c)

RCH Moon

14. prosince 2010 v 15:31 | Everlinet
Jméno: RCH Moon

Jak mu říkáme: Moone,Mooníku
ShowName: ..*vymýšlíme*

Pohlaví: hřebec

Rodiče: ××

Hříbata: //

Věk: 4,5 let

Stav: 10/10

jak je stabilní: 9,9/10

Vzácnost: 10/10 originál by Mazel :D

Zaměření: Dostiháček v majetku Joshe

Povaha:
Moon je výtečný společník,v dostizích má již mnoho úspěchů,tento překrásný vraník k nám dorazil z USA kde běhal rovinné závody,jako tady na ranchi. Je hodně úspěšný co se týče výher,má úžasné nohy,prostě je celkově výtečně stavěný.Zbožňuje když si vyběhne na dráhu a může tam tryskem běhat,nejradši je,když je na dráze sám jen se svým jezdcem.
V budoucnu by chtěl mnoho potomků :))
<3

Fotky stablící :))*

14. prosince 2010 v 14:36 | Everlinet |  Fotečky koníků
Jsou starší a je jich jen 8:))

Foto zaměrené na Moona :)
Star s Anne se boří ve sněhu :)

Úchvatný Mooník :*
Staruškovi ta výstroj prostě seknééé =)
Mooník s Joshem na zamzrlé trávě :))
Starušíík
A už běží prýč..
A krásné foto Moona nakonec ;-**

RCH Libeccara

14. prosince 2010 v 13:24 | Everlinet
Jméno: RCH Libeccara

Jak jí říkáme: Lib,Libeccarko

ShowName: ..*vymýšlíme*

Pohlaví: klisna

Rodiče: ××

Hříbata: RCH Magic Ricchi

Věk: 4l et

Stav: 10/10 má jen škrábaneček na uchu

jak je stabilní: 10/10

Vzácnost: 10/10 originál by Mazel :D

Zaměření: Western barell racing,zbožňuje ho :D

Povaha:
Libeccara je pohodová ale i temperamentní klisnička,vhodná jak pro začátečníky tak pro pokročilé,zbožňuje dlouhé vyjížďky s dalšími koňmi.Nejraději má hnědku Buffy a strakatou klisničku Lady Anne a Ebonita.Dostala se k nám již celkem dávno,před AS,dokonce byla i v mé vítězné scénce :)* Kromě toho,pochází z Mexika,což by leckdo netypoval,ale je to prostě tak.
Její divokost jde na tom znát,ikdyž je i hodně zodpovědná a miluje děti :)* A zbožňuje svého synka Richiho a hřebce Star Raye :)


RCH Ebonit

14. prosince 2010 v 13:14 | Everlinet
Jméno: RCH Ebonit
Jak mu říkáme: Ebí,Ebonitek,Ebony

ShowName: ..*vymýšlíme*

Pohlaví: hřebec

Rodiče: ××

Hříbata: //

Věk: 4let

Stav: 10/10

jak je stabilní: 10/10

Vzácnost: Asi 10/10 myslím,že u nás nikdo jiný ten set nemá

Zaměření: Western,Cross apod.

Povaha:
Ebonit je milý hřebeček,přijel k nám z Anglie,kde se narodil a žil.Zde je od AS 2o1o,kde jsme jej vyhráli za scénku,jsme moc hrdí že jej máme :)*  Brzy jej čeká první závod ve Westernu,kam pojede s Annie na Jaře. Co se týče jeho povahy,je moc klidný,občas si rád vyhodí někoho ze sedla,proto potřebuje pevnější ruku,občas si prostě rád povyskočí,proběhne se apod :))
Jeho věrnou kamarádkou se stala Libeccara a Water Quikly..Áno!! :))

14. prosince 2010 v 10:53 | Everlinet |  News
Ahoj!!

Tak nesu nějaké malé newsky!
Co se týče dárečků,budu odesílat pro Elen a Liš teprve teď někdy,jsem nemocná,sama se na poštu nedostanu,proto potřebuji aby tam někdo z rodiny jel.Dál pro Anne a Mishuli ještě nic nemám,ale zamakám na tom,přecijen je ještě času do vánoc celkem dost ;-))
A co vy? Jak se těšíte na Vánoce? Já celkem dost! Ale taky nedostanu všecko co jsem si víc přála,ale co můžu dělat :'///
Včera se zdobili perníčky,ale já je nezdobila,akorát ségra,ale já je aspoň užírala :D
WT startuje zííítra,tak kdo ještě chce nějakého koně přihlásit,máte možnost do dnešní půlnoci,klidně i po půlnoci,když budete na PC xD
Ale zítra už sem začnu dávat ty soutěžící,co se přihlásili,ale
prosím,potřebuju 2 POROTCE! Třeba ty,co se nepřihlásili,není to nic těžkého,jen mi na e-mail pošlete hodnocení,které by ale muselo proběhnout zítra!!!!!!!!!!


!! Pokud se mi nikdo do zítra nepřihlásí jako porotce,pudeme podle aknety!!Bude to vaše mínus ;-))!!

Ztrácím nervy ale jedu dál :D

10. prosince 2010 v 11:39 | Everlinet |  News
Ahojky :D
Ták,už mám dárky pro Karču a Lišku! Slavme slavme,oslavujme!:D
Snad již dnes je odešlu,když mi včas přijde lišti adreska ;-)
Dnes a zítra a v neděli se pokusím ještě pro Mišuli,Anne a Elen...
Uff,baví mě to,ale je to dosti makačka :D
Tak,dám si pětadvacet a odpoledne kolem 3 hodiny začnu znova =D
Jinak,lidi,Everuška konečně shlédla Twilight,to je něco coo? :D A dneska juknu na New Moon,jako,líbí se mi to,líbí,ale prostě pro mě pořád na 1.místě Buffy,ale Twill bude na 2,takže nijak to neodsuzuju ;-))

Tak já pádím,večír přidám soutěžící co mi přišli e-maily,máme totiž ještě času dost ;-))

Logo...Winter Time

Kategorie Stablemates - Winter Time

8. prosince 2010 v 19:06 | Everlinet |  News
Logo...Winter Time
ČÍSLO 1
Věk: 4 roky
Fotky:


ČÍSLO 2
Věk: 4 roky
fotky:

Kategorie Traditional - Winter Time.

8. prosince 2010 v 18:55 | Everlinet |  News
Logo...Winter TimeČÍSLO 1
Věk koně: 4
Fotky:
 Hodnocení poroty: //

ČÍSLO 2
Věk koně: 6 let
Fotky:
Hodnocení poroty://

ČÍSLO 3
Věk koně: 5 let

fotky:

Hodnocení poroty:
//


ČÍSLO 4
Věk koně: 10 let
foto:

hodnocení poroty: //
ČÍSLO 5
Věk koně: 4 roky
foto:

Hodnocení poroty://