Říjen 2010

Dům...

31. října 2010 v 23:59 | Everlinet |  News
Byl Halloween,den,který jsem zhola nenáviděla.Ten večer jsem seděla u okna a sledovala děti v kostýmech,dýně a to všechno.Zakroutila jsem hlavou,nad tou stupiditou..Pak mě zavolala máma..
,,Jdu s Erikou na koledu,měj se tu" řekla krátce,zdvihla jsem ramena,bylo mi jedno že budu v domě sama,nebála jsem se duchů ani jiných blbostí..Když se za mámou zavřeli dveře,sedla jsem si k televizi,po chvilce začalo blbnout světlo,nedávala jsem tomu žádnou příčinu,neustále jsem se dívala na film,když ale i televize začala blbnout,sama jsem se vylekala..Světlo zhaslo..V té tmě,jsem se začala bát,ikdyž jsem si to nepřipouštěla,srdce mi divoce tlouklo,vstala jsem,ale jako bych slyšela něčí křik..Zacpala jsem si uši a chtěla vyjít ven,ale jakoby bylo zamčeno a já neměla klíč.Začala jsem panikařit,běžela jsem k vypínači,nefungoval,rozběhla jsem se k oknu a chtěla se dostat ven,marně..Otočila jsem se proti zdi,kde se začali rýsovat podivné postavy,hodiny začali tikat a kostel ve městě odbíjet půlnoc..Postavy předemnou se začali zhmotňovat,rudé oči,bílá pleť,šel proti mě..Ustoupila jsem,osoba vytáhla nůž od krve a šla proti mě,přilepila jsem se ke sklu a zakřičela,ikdyž jsem věděla že mě nikdo neuslyší..Ucítila jsem na svém těle studenou ocel...Zatnula jsem zuby..Pak jsem otevřela oči,nikde nic,nůž od krve ležel na zemi,na hodinách bylo 00:01. ,,Uff,panebože"  Udělala jsem krok,světlo se rozsvítilo a televize zapla..Vyklepaná jsem se svezla do kouta a neustále pohled upírala na nůž..Před očima jsem měla pořád tu osobu..Přectava,že mě zabije,pro mě byla bolestivější..Druhý den nato,jsem nevnímala,nemluvila,jako bych byla mimo,matka mě odvezla na psychiatrii a nato do blázince..Už nikdy jsem se z toho šoku nedostala,teď už bych nikomu neradila,zůstat na Halloween sama doma,je to hotové šílenství, a kdo na duchy a démony nevěří,však uvidíte příští halloween ;))

tak co? Báli jste se aspoň trošiiilinkuuu? :D

Když jdu v noci vynést odpadky,je dobré míti křížek na krku a nejlépe kolík!:D

31. října 2010 v 21:03 | Everlinet |  News
Nadpis mluví za vše,dá se říct :D:D Ano,skutečně jsem se nezbláznila,ale když jsem šla vynést odpadky (Bubu tmavou zahradou :D) Tak jsem si vzala automaticky křížek s výhružkou na rtech ,,Mami,napadnou-li mě upíři,můžeš si za to sama!"  ,,No jasně!"    ,,Beru si křížek,zatím!" :D
Pak přijdu a  ,,Tak jo,tentokrát jen jeden,šlo to" :D:D Aneb,mamka ze mě musí být už magor! :D

Kromě toho,že jsem dneska dost,neutrálně pesimistická jsem vám přišla říct,co se dneska dělo a děje na ranchi, jak probíhá párty aj.. :))
Fotek mám z parkuriády požehnaně,ceny byly rozdány,všichni jsou spokojení a teď mají další program..Fotila jsem i u svíčky,Stablíky,jak jsem slíbila..Teď ještě možná,napíšu taky nějaký hororový příběh,mě to nějak sebralo,ale zase se nechci bát sama sebe,nucož,nejspíš to tak bude..Takže,těšte se tento týden tak na 50 dílů fotek,je jich hrooozně fakt hrozně moc! :)))
Tak všem HAPPY HALLOWEEN  a zítra to ve škole všichni přežijte,aspoň to zkuste ;)

Mějte se,zkusím sepsat nějaký blábol,možná tu bude v 0:00,vy to budete číst odpoledne,někdy zítra,možná asi ;)))

Zatím zdárec!

.1
Photo staré :D

Fotky - Justa s Katie..

31. října 2010 v 10:41 | Everlinet |  Fotečky koníků
Áno,konečně taky pár foteček,tak tady je máte ;))
Katie si půjčila oblečení od Terky,protože nemáme westernový klobouk a aby ladila vzala si i její lehkou bundičku,myslím že jí to sluší ;)

Těšte se,hodlám fotit u svíčky a i celkově párty,možná teda,takže zítra nebo tak dám určitě fotky z dneška!Chci se snažit víc psát a fotit,klesá návštěvnost a to z 80 na 50 :/

Vyjíždíííme :))
Kuk

Katie to mooc sluší
Koočkáá :)
:) Sesedá a nechává Justě volno..

:)

A zpátky do sedla! :)

A jedém směr - skály! :D
Katie se nese v sedle :)
Tmavá stezka směrem ke skalám
A už u skal,scházíme opatrně aby se něco nestalo..
Ale pozor,Katie klouže noha :D
Padá xD
Zvedá se :D
No,pak obešly s Justou skály a vrátily se na ranch xD


Halloweenský program.

30. října 2010 v 10:34 | Everlinet |  News
Jak tak koukám,už mají skoro všichni programy,tak jsem se rozhodla udělat taky takový malinký :))


9:00-9:30 Snídaně,
9:30-9:50 Příprava na soutěž
9:50-10:30 Soutěž o pamlsky pro Tradíky a Classic,+ jedna menší pro Stablíky a MW(Parkuriáda)
10:30-11:30 - Hry
11:30-13:00 Oběd,pauza
13:00-15:00 Příprava na předvádění kostýmů,vyhlášení soutěže o pamlsky
15:00-16:00 Soutěž v předvádění kostýmů
16:00-18:00 Dívání na strašidelné filmy
18:00-19:00 Vyhlášení nejlepšího kostýmu,předání ceny..
19:00-19:30 večeře
19:30-20:00 focení u svíčky
20:00-21:00 Povídání příběhů
21:00-23:00 Volná zábava
00:00 - Dívání na ohňostroje v okolí
1:00-2:00 Volná zábava
2:00  Konec párty,všichni do boxů a do pokojů :))

Myslím,že máme perný prográmek, a protáhlo se nám to až do rána,tak uvidíme,fotky budou 100% hlavně ty u svíček,možná nafotím i něco víc :) Koníci pudou spát a v pondělí budou mít volný den,stejně jako jezdci ;)


Pro anihorses ;)

28. října 2010 v 16:23 | Everlinet
Tady jsem ti s toho udělala klikačky,jak jsi chtěla ;)
P.S holky,nedělala jsem je já,akorát jsem z nich udělala klikací,ale umím stejný tak jk xD

News...:*

27. října 2010 v 9:30 | Everlinet |  News
Tak jsem tu zas s nějakými novinkami,:))

MWcí :)

26. října 2010 v 9:02 | Everlinet |  Fotečky koníků
Tak taky je těch 5. slíbených..
Fotky Irish.

25. října 2010 v 18:12 | Everlinet |  Fotečky koníků
Ač fotek,bylo mnohem víc,povedlo se jich jen pár,proto je dám do článku,ikdyž je mám v albu takhle :))  Ještě mám schovaných pár fotek MW,ale fakt jen pár,hodím vám to sem na zítra ;)

Fotky v C.č..

Totálně překopu..

24. října 2010 v 18:49 | Everlinet |  News
Tak jo,to menu apod je děsný,konečně ho celý smažu a udělám new :D Chachá,bude to hrůza,ale snad to nějak zvládnu...

Tak,pomalu na to půjdu...

P.S Fotila jsem Irishe, a nějaké pořádné fotky zaměstnanců do profilů :) Tak je co nejdřív stáhnu....

..

Cajk :))

22. října 2010 v 18:11 | Everlinet |  News
Čauky lidi! Už dlouho,no,den jsem nepsala,ale jsem tu neustále online,sleduju kdy přidáte nové články,komentáře,apod. Chtěla jsem napsat nějaké novinky,tak tu jsou ;))


Zdravím Vás, lidi! :)

21. října 2010 v 16:35 | Klarisa |  News
http://img5.rajce.idnes.cz/d0503/3/3579/3579154_9faace8b5790ed0e56efd388ba7f099b/images/Fotografie0100.jpg

Ahojky, asi Vás zahlcujeme novinkama co? Já dnes snad něco nafotím ;) Nebo až zítra...? Bůh ví :D
Zkrátka a dobře sem měla náročný týden x)... V pondělí jsem se učila na testy, v úterý jsem jela do Bojova a včera mi bylo špatně...
Do Bojova! To mě přivádí na supr věc! >> Řeknu vám, jak to je :D
Prostě mám slíbený, že když budu stíhat škoolu, tak mám dovoleno chodit na koníky, a ty sou právě v Bojově! :D Přišli jsme tam, zařídili přihlášku a šli dát koním jablka a byla to taková ta informační atd... Nejsladší byl ten poník! Měřil asi tak... 60 cm? :) Dokonalost... Vám ho kdyžtak vyblejsknu, ale nwm kdy, teď nestíhám, protože příští středu, co tam jedu, tak budeme nejspíiš hrabat listí a navíc budu dělat zkoušku z jezdectví ;)
No a tak se stalo, že sem vůbec neměla čas... A teď taky ne, za půl hoďky odcházím a pojedu za mamkou do práce, kvůli matice :/ Zejtra zas píšem pěkně složitej test, takže...:D
Z toho plyne, že přijedu domů až večer, a to si sednu ke kompu nebo k telce, napíšu si s kámoškama, dojdu si do vany a pak musím číst povinnou četbu >> v angličtině :/ Ale hádejte, co sem si vybrala :D Stmívání! :D

Takže: Zítra po škole jedu k tetě, v sobotu přijede babička a v neděli se sem dostanu až večer... njn, už je to tak!
Takže já se s Vámi loučím, sem ráda, že někteří souhlasili s mím příchodem, někteří nesouhlasili, ale neva... ALE :( Stále si nikdo nezměnil Everlinet na: Everlinet & Klarisa, což mě mrzí x( no neva... Snad se zpraví ;)

Mějte se... Klaris...

Trapárna...

20. října 2010 v 20:05 | Everlinet |  News
Ahoj!

Dnes jsme se školou šli do divadla,včera učitelka říkala,že nám přijde nová spolužačka,na půl vietnamka(ale míšenka),byly jsme s Áďou zvědavé,kluci se mohli zadávit smíchy,kreténi.
Dneska když přišla jsme se jí s Adél hrdě ujaly,je to normální chytrá,hodná,fajnová,zábavná a hezká holka,kluci mají dosud nějaké kecy,ale nechť si políbí prde* :))
Co se týče divadla,nejenže z venku je úplně hnusné,ne jako když jsem tam chodila jako malá.
Ale i "hra" byla totálně trapná, bylo to jakože o "pubertě"  no,sprostý byli možná ještě víc jak my :D:D Pak jsme byli rádi,že jsme vypadli pryč,čekali nás ještě dvě hodiny,buď Němčina,nebo Estetický seminář (výtvarka) Já chodím s Adél na němčinu, Sandra (ta nová) šla k Estétům.
Adél šla při Němčině trénovat na zítřejší florbalový západ,díky němuž se vyhne škole :/
Pak Příroďák,celkem dobrý,pak jsem jako obvykle musela zmlátit pár kluků,nenechám se urážet,nadávat si,taková nejsem ;)) A pak šla ke mně Adél,byla nehorázná sranda teda,jako vždycky :D:D
Pak jsem se učila apod ;))

Co se týče ranche,písmo jsem zvětšila,snad vyhovuje více.Mě se takto malá líbí,ale čtete to vy,žeano :)) Koníci se mají fajne,někdy budou fotky,ale nevím kdy,není čas,přijdu ze školy,lehnu před TV či Comp,jdu se učit,zkouknu nějaký filmík nebo pokecám na FB a razím se umýt a spát,to je celé.. Tak zatím se m
..
(To sedlo u Chilliho,katastrofa,uplně neupravené,staré foto)

Mějte se,papa ;))

Nový dess,nečekaně..

19. října 2010 v 20:07 | Everlinet |  News
Opět jsem dostala chuť dělat dessíky,takže jsem se vrhla na Hall. dess,myslím že je to celkem pěkný,na můj vkus :) Jaký na to máte názor vy? Nechám to tu dost dlouho,alespoň pro mě je dlouho třeba 1-2 možná i měsíc,ale spíš ty 2 týdny :)))

Váš názor?

..

Statistiky,po dlouhé době..Katastrofa!

18. října 2010 v 14:31 | Everlinet |  Statistiky
Navstevnost za minuly tyden (11.10. 2010 - 17.10. 2010) je:
Pondeli: 32
Utery: 35
Streda: 26
Ctvrtek: 29
Patek: 28
Sobota: 44
Nedele: 33

Celkem: 227


Po pravdě,čekala jsem že půjdeme přes 300,opravdu mne to zklamalo.Ale co mohu dělat,
nechci to tu přeplácávat 100 článkama denně,ale asi brzy začnu,jelikož se mi nechce dál se rozčilovat,když není nad čím,na statistikách mi nezáleží,ale když já jevím snahu,měli by jste taky,ale já vím že ano ;)
takže,snad příště překonáme aspoň 300...Hmm...

17. října 2010 v 12:04 | Everlinet |  News
Hm...Někdy mám pocit,že

mi to vážně dělají schválně..
Dneska...

16. října 2010 v 11:16 | Everlinet |  News
..
(c) Me!!


Ahoojky <3
Dneska tu nebudu,ikdyž jsem včera nepsala,jsem tu.Nemám holt nějaké nápady.
Víte,dnes budu muset jet za svým nevlastním bratrem (Je mu krátce 11 a chová se na 5,vážně skvělý :// Je ve 4 třídě,měl odklady)
Takže to bude děssss...

Mějte se tu,papa =O*

Ahójec lidi! :)

14. října 2010 v 19:31 | Klarisa
http://img5.rajce.idnes.cz/d0503/3/3579/3579154_9faace8b5790ed0e56efd388ba7f099b/images/Fotografie0104.jpg
Na fotce je Beautiful Water II. (Water)

Ahojec lidi! :)

Ano, divíte se hodně, co tu dělám? :D
Tak se divte, protože teď tu budu oxidovat ještě nějakej ten pátek :)
Jelikož jsem chtěla smazat svůj ranch, protože mi už fakt připadá jak povinnost, aby si mě SRka nesmazali :) A tak mi Ever nabídla, že bych mohla k ní... Nejdřív jsem váhala, ale po nějaké době na to kývla :) 
Jsem moc ráda, že tu můžu být, tak se budu snažit být také aktivní, ale teď mám hodně testů ve škole, tak nepočítejte každý den s článkem :)
Doufám, že mě tu přijmete jako na starém ranchi, že si budeme rozumět, že se nebudeme hádat atd.. atd... atd... :D
No, co ke mě ještě říct? Myslím, že o sobě jsem dost řekla na svém bývalém ranchi, takže :D
Dál bych se vás chtěla zeptat, jestli by někdo neměl originální nápad na originální rubriku, asi budou odměny ;).
Tak ještě vás chci poprosit(pokud to nikomu nebude vadit), aby si za SRko Everlinet připsal Klarisa, takže: Everlinet & Klarisa
Tak se tu mějte, já mizím do vany, pak si uvařím véču a pak budu koukat na ordinačku co vy? :)
Mějte se krásně!
...Klarisa :)...

Kopýtko!

14. října 2010 v 18:15 | Irishek! :P |  News
Zdarec Liidí!! :)

Ano,jsme to skutečně já,Irish Diamond,který na ranch přijel teprve 9.10!! :) Jsem tu tajně,tak to nevykecejte Everce,by mě asi dala,mám být v boxe.Tak,přišel jsem vám říct,jak se vlastně mám, a něco o mně,profílek tu ještě není..
Takže, na ranchi se mám skvěle,mým nejlepším kamarádem se stal Fox Valley Oliver,je to vážně třída hřebec.Ostatní koně jsou taky suproví,Chili je ohromné trdlo,Baxter divočejší,ale vtipálek.Azhar je pohodář,zdá se že je i dost chytrý Arab! :) Justa je elegantní a rozumná a Sunrise je jedinečná dostihačka a westerňačka!
Classici jsou taky ulítlí,hlavně Belle,to je třída,mám z ní dosud hroznou srandu,ale zdá se že je taková jen naoko,jinak se se mnou bavila normálně,Molly je puberťačka,rozumí si s Baxterem,ikdyž Bax je o mnoho starší,BillaBong válí ve Westernu víc než jsem si myslel,je to taky pyšný táta.Scarlettka je víc než hodná,příjemná a přátelská,Safárci Perla a Meteor jsou taky fajn!! Stablíci jsou roztomilí,ale většina se mne bála :D Že jsem prý hrozný obr, a když jsem jim řekl že Fox taky,tak mi řekli že na Foxe jsou zvyklí,vážně mě to pobavilo. Jinak o mně,jsem Bělouš,to jistě víte,je mi právě 5 let (Tady),jsem víceméně Parkurák,ale baví mě i jiné zaměření,jako Western. Patřím Katie,které jsem přirostl k srdci prý stejně,jako ona mě. Trénujeme spolu více Anglii,též se věnuje Sářiné Sunrise,která trénuje Dostihy. Přijel jsem z USA,jsem takový závoďák. Tady na ranchi se mi nejvíc líbí když mě jezdí menší holky,Terka a Stevie,s kterými je ohromná legrace,obě jsou veselá kopa a umí se odvázat. V sedle jim to také sluší! :) Noo,a to by mohlo být tak vše,víc se dozvíte v profílku,mějte se, prý sem chce jít Fox,ale nevím jestli mu to projde,chce si s někým psát přes Everky Face,což se mu zřejmě nepovede!!

Páá !!


Tak to jsem prosím já,Irishek :)))

RCH Safiira

12. října 2010 v 18:03 | Everlinet
Jméno: RCH
Safiira {čti Safíra}

  Showname: --

   Plemeno: Mustang

   Pohlaví: Klisna

  Přezdívky: Saff,Iira

  Rodiče: ..

  Věk: 3

  Zakoupena: TH - na As

  Stav: 10/10

  Jak je stabilní: 6/10

  Jak je vzácná: Asi tak na 1% :D

  Na co je zaměřen: Miluje víc svobodu,moc divoká,neobsedlá,obsedáváme v Listopadu ;)


  Vyhrála: //


   O ní: Moooc divoká,nesnáší kolem sebe děti,nebo lidi co nezná.

Fotky:

RCH Miss Go

12. října 2010 v 17:59 | Everlinet
Jméno: RCH Miss Go {čti Mis Gou}

  Showname: --

   Plemeno: Mustang

   Pohlaví: Klisna

  Přezdívky: Miss,Go,Missinka

  Rodiče: ..

  Věk: 3

  Zakoupena: TH - na As

  Stav: 10/10

  Jak je stabilní: 7/10

  Jak je vzácná: Asi tak na 1% :D

  Na co je zaměřen: Věnuje se halteru,více barellům.


  Vyhrála: //


   O ní: Chytrá,učenlivá,nesnáší box :D:D
Fotky: